Štěňátka ze Širokadaleka a canisterapie

30.9. jsme se společně s Borůvkou a jejími sedmi veselými štěňátky vypravili po dlouhých prázdninách do speciální školky Sluníčko. 

Cesta byla poněkud náročná, pupíci totiž neradi popojíždějí v pražských kolonách a jejich značná nespokojenost je znát jak po sluchu tak po čichu :-)

Když jsme do školky dorazili, čekalo nás velice milé přivítání - všichni koukali na ta roztomilá klubíčka jak diví a tak vytáhli foťáky a mobilní telefony a šou mohla začít!

Nejdříve jsme z jedné z místností zřídili pavilon šelem psovitých a už jsme zvali na návštěvu první zvědavce. Jako první přišli ti nejmenší a byli tak překvapení, že ani nedutali. Kdo by taky čekal, že se na nej hnedka po ránu vyřítí sedm zrzavých šelmiček, které si rovnou bude moci pochovat a pohladit..

Kdo byl vytrvalý a především hodný, tak tomu zanedlouho jedno ze štěňátek usnulo na klíně! Pak jsme se přesunuli k velkým dětem, které se s prcky pěkně vydováděly. Honili se po celé třídě, pištělo se, křičelo se, štěkalo se, no pavilon jak má být :-)

A opět seance skončila co štěňátko to jeden obsazený klín... 

Myslím, že jak děti, tak učitelský sbor a především štěňátka mají opravdu velký zážitek! 

Vlohy pro canisterapii po mamince byly jasně patrné! :-)

 

Foto ZDE