Výstavní smůla prolomena Že nejsme překotnými vystavovateli, to se o nás ví širokodaleko. Nicméně nebudem popírat, že sem tam nějakou tu medaili do sbírky taky chceme :-) A tak jsme se letos vypravili rovnou na dvě výstavy a to: Speciální výstava "našeho" klubu chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů, neboli na speciálku, která se letos konala v zámeckém parku v Zákupech a druhou výstavou byla krajská výstava psů všech plemen v obci Rybníky. Je to až neuvěřitelné, ale obě naše psí holky uspěly tak, že ani snad už lépe uspět nemohly!
Na speciální výstavě získala Borůvka ocenění Výborná 1 a k tomu titul CAC. Fidorka byla oceněna známkou Výborná 4 a k tomu ještě stihla projít výběrem do chovu, takže teď máme doma dalšího kandidáta chovu. Paráda :-)
No a na krajské výstavě, kde se to hemžilo pejsky všech možných druhů a velikostí si Borůvka "doběhla" pod strašným vedením svého páníčka pro ocenění Výborná 1, Krajský vítěz a titul BIG II (Best in group II). Je to až k nevíře, vždyť páníček jí to tak kazil, až se za něj Borůvka skoro styděla :-)
No a Fidorka uspěla následovně: Výborná 1, Vítěz třídy mladých a titul Junior BIS (Nejlepší mladá fena). To je opravdu velikánský úspěch, který provází velikánská radost z toho, že naše chovatelská stanice přivedla na svět takto povedené zrzečky. 


 

Komentáře

Velká gratulace! Je dobře

Velká gratulace!
Je dobře holky, že máte "oficiálně potvrzeno", že patříte mezi nejlepší modelky širokodaleko :)
Škoda, že se v soutežích neposuzuje charakter, to už by jste dávno měli doma velké trofeje!
Přeju ještě hodně úspěchů.
Standa & Art