Co nabízíme

Přednášky o psech ze Širokadaleka

Borůvka nabízí přednášky o psech pro děti mateřských a základních škol.

Posezení s pejskem

Pro děti se speciálními potřebami, či pro starší lidi v domovech pro seniory či v domácí péči nabízíme "posezení s pejskem".

Vhodné pro všechny děti trpícími různými poruchami či dysfunkcemi. Borůvka je profesionální canisterapeutický pes, který umí pomáhat tam, kde běžná léčba nestačí....

Borůvka je speciálně vycvičený canisterapeutický pes, který složil náročné zkoušky v plném počtu bodů! certifikát k nahlédnutí ZDE

Jak to vypadá? Nahlédněte ZDE
Přijdeme k Vám s Borůvkou a strávíme s klientem určitý čas (obvykle 1 hodinu) tak, že klientovi Borůvka zlepší náladu nejen na ten konkrétní den, ale změní mu pohled na svět jako takový. Můžeme si hrát, povídat, nebo jen tak ležet a hladit pejska, prostě cokoli, co bude klientovi s pejskem příjemné. O tom, že psi dokáží předávat svojí energii člověku, jaksi ho "dobíjet", není pochyb. Navíc naše Borůvka je nesmírně mazlivé a empatické stvoření, které si chce pohladit opravdu každý. 

Věkově neomezeno.

Narozeninová party

Slavíte v rodině narozeniny?

Chcete aby Vaše narozeninová oslava pro Vaši ratolest vypadala trochu jinak? Tak s tím Vám pomůže Borůvka s Fidorkou !

Často si nás objednávají rodiny, kde se jejich dítě bojí psů. Naše Borůvka je speciálně vycvičený canisterapetutický pes, který prošel náročnými zkouškami a proto jestli chcete, aby se Vaše dítě přestalo pejsků bát, není nic lepšího, než mu uspořádat narozeninovou oslavu s Borůvkou.
Certifikát o složených canisterapeutických zkouškách je ZDE.

Obě fenky dokáží pobavit rodinné publikum a ještě se od nich dozvíte plno zajímavostí.. Během narozeninové oslavy ze Širokadaleka seznámíme Vaše dítě s tím, jak to mezi lidmi a pejsky na světě chodí, předvedeme co všechno takový jeden pejsek dokáže a zahrajeme si několik psích her!

Podívejte se sami ZDE !

Rozsah narozeninové oslavy je cca 1 hodina, počet účastníků oslavy s pejskem je omezen na jedno až deset dětí najednou.

Vhodné pro děti od 3 do 12ti let.

Vystoupení pejsků ze Širokadaleka

Ukázky canisterapie a loveckého výcviku pro veřejnost !

 

Stejně tak jako naši kolegové ochotníci, kouzelníci, sokolníci,... i my pořádáme na různé dětské dny, výročí škol, dny obcí a oslavy všeho druhu vystoupení s pejsky! 

Při našem vystoupení ze Širokadaleka se můžete těšit na praktické ukázky canisterapie, loveckého výcviku, na zajímavé povídání o psech a také na možnost vyzkoušet si různé cviky s canisterapeutickým nebo loveckým psem.